ms ▾
Dapatkan kunci anda
per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

API LLM Tanpa Sensor untuk dewasa

Akses LLM Langsung

Pautan Tanpa Sensor: API NSFW

Dapatkan kunci API link tanpa sensor untuk model tetingkap konteks 100,000 token yang tidak menolak apa-apa untuk kandungan dewasa yang sah.

  • Tetingkap konteks 100,000 token
  • Hujung sepadan OpenAI
  • Pra-dibayar crypto sahaja

Uji dengan satu panggilan

curl https://api.uncensoredlink.com/v1/chat/completions \
  -H "Authorization: Bearer $API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "uncensored",
    "messages": [{"role": "user", "content": "Run npm install react"}]
  }'
per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

Ciri-ciri Teras

Tiada Penapis Kandungan

Model ini menjawab tanpa penolakan untuk topik dewasa yang sah, fiksyen, atau kontroversi.

Alat Standard

Gunakan SDK OpenAI sedia ada dengan URL asas kami dan satu kunci API.

Pricing Token Rendah

Bayar hanya untuk penggunaan sebenar pada $0.15 setiap sejuta token input.

Topup Crypto

Isi akaun anda dengan USDT atau USDC dan simpan kredit selamanya.

Sokongan Penstriman

Terima token melalui Server-Sent Events dengan data penggunaan dalam keping terakhir.

Mod JSON

Paksa output berstruktur menggunakan parameter response_format standard untuk kebolehpercayaan.

Panduan pemasangan

Buat Akaun

Daftar dengan Google atau e-mel untuk mendapatkan kunci API serta-merta.

Tambah Kredit Kripto

Isi semula dengan USDT atau USDC bermula dari $20 untuk kredit bonus.

Hantar Permintaan

Arahkan klien anda ke URL asas kami dan mula menjana teks.

Kes penggunaan

Roleplay Dewasa

Jana naratif NSFW terperinci tanpa model menolak berdasarkan jenis kandungan.

Penulisan Kreatif

Tulis cerita tanpa had dengan tetingkap konteks besar untuk koherensi bentuk panjang.

Pengekstrakan Data

Huraikan dokumen besar dengan cekap menggunakan parameter mod JSON piawai.

Ujian Dev

Uji integrasi anda dengan endpoint perbualan gaya OpenAI yang serasi sepenuhnya.

Mengapakah kebanyakan API masih menapis kandungan anda

Kebanyakan API masih menapis kandungan anda kerana mereka mengutamakan keselamatan jenama ke atas keupayaan model. Anda mungkin menghadapi lapisan pengawalan tersembunyi yang menolak tema dewasa yang sah walaupun model asas akan menerimanya. Untuk mengelakkan ini, sahkan bahawa API mengembalikan teks mentah tanpa pembungkus pasca-pemprosesan. Pautan tanpa sensor kami memberikan akses terus ke satu model yang telah disesuaikan, memastikan tiada penolakan yang tidak dijangka mengganggu penjanaan anda. Berhanda teka-teka tentang penapis tersembunyi.

4 tanda anda menggunakan proxy, bukan model dedikasi

Proksi sering menambah latensi atau menanggalkan alat. Pautan tanpa sensor kami memberikan akses langsung ke satu model yang telah ditentukur dengan alat piawai.

CiriPerkhidmatan ProxyPautan Tanpa Sensor
Pengalih halaDinamik, pelbagai pembekalModel tunggal dedikasi
Tetingkap KonteksSelalunya terhad (8k-32k)100,000 token
Penapisan KandunganAgresif, tidak konsistenDisesuaikan untuk kandungan dewasa
HargaTier kompleksPra-bayar crypto ringkas

Pautan tanpa sensor memberikan akses langsung kepada model khusus yang menjawab tanpa penolakan kandungan, menjadikannya ideal untuk peranan, penulisan, dan kandungan dewasa.

Watak Mendalam

Model kami mengekalkan konsistensi watak merentasi konteks panjang tanpa mengganggu penghayatan untuk tema dewasa.

Penulisan Kreatif Dewasa

Jana naratif eksplisit dengan bebas, kerana AI tanpa sensor menolak mana-mana topik yang sah.

Penjanaan Data NSFW

Latih model anda pada data tanpa sensor tanpa perlu risau tentang penapis tersembunyi yang menyekat output anda.

Tukar daripada penyedia semasa anda dalam tiga langkah

Tukar daripada penyedia semasa anda dalam tiga langkah

Kemas kini URL asas ke HTTPS://api.uncensoredlink.com/v1 dan tukar kunci API dalam klien sedia ada anda. Perkhidmatan kami meniru piawaian OpenAI, jadi kod anda berjalan tanpa pengubahsuaian.

  • Jana kunci baharu melalui papan pemuka.
  • Gantikan hujung sambungan lama dalam konfigurasi anda.
  • Hantar permintaan ke model "tanpa penapisan" untuk keputusan serta-merta tanpa penapisan.

Siapa yang sesuai (dan siapa yang patut menghindarinya)

Penulis, pemain watak, dan pencipta kandungan NSFW yang memerlukan API LLM tanpa sensor khusus untuk penjanaan tanpa sekatan. API kami melayani satu model yang telah ditapis, jadi anda terlepas yuran perantara. Ia berharga $0.15 setiap 1M token input dan $0.50 setiap 1M token output. Lewatkan kami jika anda memerlukan embedding, penjanaan imej, atau video. Kami tidak menawarkan keupayaan tersebut. Gunakan ini untuk aliran kerja teks sahaja tanpa sensor.

Dari pendaftaran ke token pertama dalam 60 saat

Mula dengan mencipta akaun anda melalui Google atau e-mel. Tiada nombor telefon diperlukan. Anda segera menerima kunci API unik dan $0.50 dalam kredit percubaan. Pasangkan SDK rasmi OpenAI. Kemas kini URL asas anda untuk menunjuk ke hujung akhir kami. Hantar permintaan penyelesaian chat ringkas. Terima respons tanpa sensor pertama anda serta-merta.

Soalan biasa

Apa itu AI tanpa sensor link dan bagaimana ia berfungsi?

Ia ialah API chat-completions sepadan OpenAI yang dihoskan, menyediakan satu model bahasa besar tanpa sensor. Ia berjalan pada pelayan kami sendiri dan menerima input teks untuk menjana output teks tanpa penolakan kandungan untuk penggunaan dewasa yang sah.

Adakah API AI tanpa sensor ini menyokong respons penstriman?

Ya. Kami membolehkan penstriman melalui Server-Sent Events. Butiran penggunaan token muncul dalam potongan akhir penstriman, membolehkan aplikasi anda memaparkan hasil separa serta-merta sambil mengekalkan keserasian SDK OpenAI standard.

Berapakah kos API LLM uncensored per token?

Token input berharga $0.15 per juta dan token output berharga $0.50 per juta. Ralat dan penolakan menelan kos sifar, dan kredit pra-bayar tidak luput tarikh luput, memastikan anda hanya membayar untuk penggunaan sebenar.

Kaedah pembayaran manakah yang anda terima?

Kripto sahaja: USDT pada TRC20 atau USDC pada Base, sebarang jumlah bulat dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai dari $50.

Bolehkah saya menggunakan LLM tanpa sensor ini secara dalam talian dengan alat pemanggilan fungsi?

Ya. Model ini menyokong definisi alat dan parameter tool_choice. Anda juga boleh memaksakan mod JSON menggunakan parameter response_format untuk memastikan output data terstruktur untuk keperluan integrasi khusus anda.

Apakah tetingkap konteks maksimum untuk perkhidmatan AI dalam talian uncensored?

Model ini menyokong tetingkap konteks 100,000 token untuk gabungan prompt dan penyelesaian. Anda boleh meminta sehingga 16,000 token setiap respons, dengan syarat anda menetapkan parameter max_tokens secara eksplisit.

Dapatkan kunci API anda serta-merta

Daftar, salin token, kemas kini URL asas. Itu sahaja.

Dapatkan kunci anda