ms ▾
Dapatkan kunci anda
per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

API LLM Tanpa Sensor untuk dewasa

Dapatkan Kunci API anda

Buat akaun anda dalam masa beberapa saat dan dapatkan kunci API tanpa sensor sedia untuk penggunaan serta-merta.

Teruskan dengan Google

atau dengan e-mel

Sekurang-kurangnya 8 aksara

Tiada kad diperlukan. Baki percubaan digunakan secara automatik.

Kunci API Anda

Rahsia ini mesti disimpan. Pemilikan membolehkan pembelanjaan dana anda.

URL Asas:
Model:
Baki: $
Permintaan:

Penjanaan Kunci Segera

Kunci API anda muncul pada skrin serta-merta selepas pendaftaran, membolehkan anda melekatkannya ke dalam klien anda tanpa menunggu pengesahan e-mel.

Kesederhanaan Hanya Crypto

Isi baki prabayar anda dengan USDT atau USDC melalui rangkaian TRC20 atau Base, mengekalkan identiti anda minimum dan kredit anda selamat.

Tiada Penguncian Langganan

Bayar hanya untuk apa yang anda gunakan dengan kredit prabayar yang tidak luput, mengelakkan yuran bulanan dan pembaziran belanja pada kapasiti tidak digunakan.

Akses Model Langsung

Sambung menggunakan SDK OpenAI standard ke model tunggal yang telah ditala yang menjawab topik dewasa dan kontroversi tanpa penolakan yang tidak perlu.

Panduan pemasangan

Buat Akaun

Daftar menggunakan akaun Google anda atau dengan memasukkan e-mel dan kata laluan untuk menjana kelayakan anda.

Dapatkan Kunci Anda

Kunci API unik anda dipaparkan serta-merta di papan pemuka untuk dilekatkan serta-merta ke persekitaran pembangunan anda.

Konfigurasikan Pelanggan

Tetapkan URL asas anda kepada HTTPS://api.uncensoredlink.com/v1 dan tampal kunci anda untuk mula menghantar permintaan melalui hujung titik chat-completions.

Kunci API anda memberikan akses kepada model LLM tanpa sensor dalam talian khusus kami melalui POST /v1/chat/completions endpoint. Anda mendapat sokongan penuh untuk respons penstriman, pemanggilan fungsi, dan mod JSON menggunakan parameter serasi OpenAI standard seperti temperature dan top_p. Model ini mengendalikan jendela konteks 100,000 token, membolehkan anda memproses dokumen besar atau mengekalkan perbualan panjang tanpa pemotongan segera. Output terhad kepada 16,000 token setiap permintaan kecuali anda menyesuaikan max_tokens parameter. Ini ialah API teks tulen tanpa keupayaan penjanaan imej atau audio, memastikan inferens pantas dan fokus untuk kesgunaan khusus anda. Anda boleh bergantung pada pengendalian ralat piawai dan pengiraan token dalam segmen penstriman akhir.

Kredit percubaan dan Bil

Ini membolehkan anda menguji kunci API AI tanpa sensor dengan teliti sebelum mengikat pembelian yang lebih besar. Apabila percubaan tamat atau baki pra-dibayar anda rendah, anda boleh menambah baki menggunakan USDT (TRC20) atau USDC (Base). Kami menerima jumlah bulat antara $20 dan $500, dengan kredit bonus ditambah untuk deposit yang lebih besar: +5% untuk $50, +10% untuk $100, dan +15% untuk $200. Ralat dan penolakan tidak menggunakan token anda, jadi anda hanya membayar untuk penyelesaian berjaya. Kredit anda tidak pernah luput, jadi anda boleh menggunakannya bila-bila masa anda perlukan tanpa tekanan bulanan.

Soalan biasa

Kaedah pembayaran manakah yang anda terima?

Kripto sahaja: USDT pada TRC20 atau USDC pada Base, sebarang jumlah bulat dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai dari $50.

Apa yang berlaku apabila kredit percubaan saya habis?

Kunci API anda kekal aktif tetapi akan berhenti memproses permintaan apabila $0.50 telah habis. Anda boleh terus menggunakan perkhidmatan dengan mengisi semula akaun anda dengan kredit crypto, yang dicaj berdasarkan penggunaan token sebenar pada $0.15 per 1M token input dan $0.50 per 1M token output.

Bagaimana cara menggantikan kunci yang bocor?

Setiap akaun terhad kepada satu kunci aktif pada satu masa. Jika kunci anda dipintas, jana kunci baharu melalui papan pemuka anda, yang akan serta-merta membuatkan kunci sebelumnya tidak sah. Anda hanya boleh mempunyai satu kunci aktif per akaun untuk memastikan keselamatan dan kesederhanaan.

Adakah ini sama seperti Grok atau DeepSeek?

Tidak, kami menjalankan model terbuka ditala milik sendiri, bukan Grok atau DeepSeek. Walaupun API tanpa sensor kami serasi dengan SDK OpenAI, model asas adalah berbeza dan dioptimumkan untuk kurang penolakan kandungan. Semak dokumentasi vendor masing-masing untuk butiran model dan harga khusus mereka.